Współpraca

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane podcastem, wsparciem mentoringowym, szkoleniami dotyczącymi występów publicznych pisania tekstów.

Mentoring

W procesach mentoringowych korzystam ze swojego doświadczenia w zarządzaniu różnymi zespołami (od kilku do ponad 200 osób), z przeprowadzania zmian w organizacjach, tworzenia firm i instytucji od zera. Sam doświadczyłem wielu zmian zawodowych, stawałem przed wieloma trudnymi wyzwaniami, mierzyłem się z kryzysami. To, co lubię to zmiany i duże wyzwania.

Ukończyłem kurs i uzyskałem certyfikat Mentor Foundation.

Występy publiczne

Jak mówić, by chciano mnie słuchać? Jak skupić uwagę widzów/słuchaczy? Jak pokonać stres? Nad tym pracuję podczas warsztatów z wystąpień publicznych.

Szkolenia przeznaczone są zarówno dla osób występujących w mediach, jak i tych, którzy przemawiają na zebraniach firmowych, konferencjach, prezentują swoje usługi czy produkty.

Przeprowadziłem kilkadziesiąt tego typu szkoleń w firmach polskich i międzynarodowych korporacjach o bardzo różnym profilu.

Tworzenie mediów

Chcesz stworzyć własna gazetę, stronę, blog podcast? Prowadzę warsztaty i doradzam firmom jak tworzyć własne media. Korzystam ze swojego doświadczenia.

Tworzyłem gazety, tygodniki, platformy internetowe, blogi, programy radiowe i telewizyjne, prowadziłem media społecznościowe.

Pisanie tekstów

Codziennie jesteśmy bombardowani tysiącami komunikatów. Jak pisać, by czytelnicy chcieli przeczytać właśnie mój tekst? Jak zbudować komunikat, by nie wylądował w koszu przed zajrzeniem do niego? Jak napisać mail, by ktoś go otworzył i doczytał do końca? Tego uczę podczas warsztatów pisania tekstów.